بلاگ

بهترین دستگاه تصفیه هوا

بهترین-دستگاه-تصفیه-هوا

بهترین-دستگاه-تصفیه-هوا

دستگاه تصفیه هوا و استفاده از آن

بهترین دستگاه تصفیه هوا، دستگاهی است که قادر به پاک سازی هوا با قدرت بالا باشد. دستگاه تصفیه هوا خانگی یکی دیگر از وسیله های برقی می باشد که برای تصفیه هوا مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه های تصفیه هوا ساختار ویژه و منحصر به فردی دارند که به پاک سازی هوا، تصفیه آن ها و … کمک می کنند. در شهر های بزرگ و همچنین شلوغ آلودگی هوا امری طبیعی و البته خطرناک می باشد، در نتیجه استشمام هوای تمیز به سلامتی انسان کمک می کند و مانع از بروز بیماری ها می شود. استفاده از دستگاه های تصفیه هوا هوای تمیز و عاری از هر گونه آلودگی را برای انسان به ارمغان می آورند. دستگاه های تصفیه هوا انواع مختلف و متنوعی دارند که می توان به دستگاه تصفیه کننده هوا شرکت هون لند مدل XJ3400 ، دستگاه تصفیه کننده هوا شرکت هون لند مدل  XJ8200و …. اشاره کرد که در بین آن ها دستگاه تصفیه کننده هوا شرکت هون لند مدل  XJ8200 از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشد.

امروزه یکی از کالاهای اساسی برای افرادی که در شهرهای بزرگ و پرجمعیت زندگی می­کنند، دستگاه تصفیه هوا است زیرا هوای آلوده ای که شهرهای بزرگ را دربر گرفته است عملا  وضعیت تنفس انسان ها را دشوار کرده و سلامتی تمام انسان ها از کودک تا کهنسال را به خطر انداخته است، پس وجود یک دستگاه تصفیه هوا در هر خانه ای لازم است. اما به هنگام خرید دستگاه تصفیه هوا باید دقت داشته باشید که بهترین دستگاه تصفیه هوا مناسب با شرایط خود را انتخاب نمایید.

برای خرید بهترین دستگاه تصفیه هوا باید موارد و نکاتی را مد نظر قرار دهید؛

  1. خرید از فروشگاه های معتبر
  2. انتخاب و خرید برندهای معتبر دستگاه تصفیه هوا
  3. خرید یک دستگاه متناسب با متراژ خانه یا هر مکان دیگری که قصد خرید دستگاه تصفیه هوا برای آن را دارید
  4. انتخاب بهترین و مناسب ترین مکان برای نصب و قرار دادن دستگاه تصفیه هوا

در ادامه می خوانیم:

خرید بهترین دستگاه تصفیه هوا 

آیا دستگاه تصفیه هوا برای آسم مفید است؟

قیمت بهترین دستگاه تصفیه هوا 

بهترین دستگاه تصفیه هوا چیست ؟

بهترین مکان برای قرار دادن دستگاه تصفیه هوا کجاست؟

دستگاهِ تصفیه هوا چه مارکی خوبه ؟

بهترین-دستگاه-تصفیه-هوا

بهترین دستگاه های تصفیه هوا، دستگاهی می باشد که بتواند هوا را به خوبی تصفیه و پاک سازی کند و سپس به محیط بیرون انتقال دهد. بهترین دستگاه های تصفیه کننده هوا دارای گارانتی می باشند و هنگام کارکرد سر و صدای زیادی ایجاد نمی کنند. یکی از بهترین دستگاه های تصفیه کننده هوا، دستگاه تصفیه کننده هوا هون لند مدل XJ8200 می باشد که ویژگی های منحصر به فردی دارد.

خرید بهترین دستگاه تصفیه هوا 

برای خرید بهترین دستگاه تصفیه هوا باید به عوامل و یا نکاتی مختلفی توجه کنیم که می توان به قیمت آن، کیفیت آن، نوع کارکرد دستگاه تصفیه کننده هوا، کم بودن میزان صدای خروجی از آن و …. اشاره کرد. به عبارت دیگر :

وجود فیلتر های با کیفیت در ساختار آن

یکی از ویژگی هایی که هنگام خرید بهترین دستگاه تصفیه هوا باید به آن توجه کرد، وجود فیلتر های با کیفیت و مرغوب به کار رفته در ساختار آن می باشد. استفاده از فیلتر های با کیفیت به کیفیت نهایی دستگاه و عملکرد بهتر آن کمک می کند. در حقیقت استفاده از فیلتر های با کیفیت باعث می شود تا هوا حدود 99 درصد تصفیه شود و هوا را بدون هیچ گونه آلودگی به محیط بیرون منتقل کند. فیلترهای دستگاه تصفیه هوا بسیار متنوع هستند.تماس-باما-ریموگالریظرفیت فیلتر های موجود در ساختار دستگاه از دیگر نکاتی و یا عوامل مهم در هنگام خرید دستگاه تصفیه هوا، ظرفیت فیلتر به کار رفته در ساختار داخلی آن می باشد.

توجه به فن و حجم هوادهی

توجه کردن به فن و حجم هوادهی از دیگر نکاتی می باشد که هنگام خرید بهترین دستگاه تصفیه هوا باید به آن توجه شود. کیفیت فن و حجم هوادهی دستگاه با سرعت تصفیه کردن محیط رابطه مستقیم دارد، در نتیجه هر چقدر فن موجود در ساختار دستگاه با کیفیت تر باشد، میزان هوادهی دستگاه بیشتر و در نتیجه سرعت تصفیه هوا بیشتر می باشد.

بیشترین سوالات سرچ شده توسط کاربران در گوگل

آیا می توانید از یک دستگاه تصفیه هوا با پنجره های باز استفاده کنید؟

بهتر است از دستگاههای تصفیه هوا در محیط های کاملا بسته استفاده شود و در غیر اینصورت از کیفیت هوای داخل کاسته شده و هوای الوده وارد محیط میشود.

توجه به صدای خروجی دستگاه

صدای تولید شده توسط دستگاه تصفیه هوا یکی از مهم ترین نکاتی می باشد که در خرید بهترین دستگاه تصفیه کننده هوا باید به آن توجه شود. اگر دستگاه مورد نظر هنگام فعالیت، صدای زیادی تولید می کند از خرید آن صرف نظر کنید. نسل جدید دستگاه های تصفیه کننده هوا هنگام فعالیت با بالا ترین دور موتور صدای بسیار ناچیزی خواهند داشت.

بهترین-دستگاه-تصفیه-هوا

متناسب بودن اندازه دستگاه با اندازه محل مورد نظر

توجه به اندازه دستگاه از دیگر نکاتی می باشد که در خرید بهترین دستگاه تصفیه کننده هوا باید مد نظر قرار داد. در واقع اندازه دستگاه مورد نظر باید با متراژ محیط مورد نظر متناسب باشد تا بهترین عملکرد را داشته باشد به عنوان مثال انتخاب یک دستگاه کوچک برای یک محیط بزرگ مناسب نمی باشد، زیرا دستگاه نامبرده توان تصفیه کردن هوای این محیط را نخواهد داشت.

توجه به گارانتی و خدمات پس از فروش

توجه کنید که وجود کارت گارانتی و ضمانت و همچنین خدمات پس از فروش در هنگام خرید دستگاه تصفیه هوا بسیار مهم می باشد. وجود گارانتی علاوه بر این که باعث می شود خرید مطمئن تری داشته باشید، در صورتی که دستگاه نیاز به تعمیر داشته باشد به راحتی می توانید برای تعمیر آن اقدام کنید.

توان مصرفی آن

توان مصرفی از دیگر نکاتی است که هنگام خرید دستگاه تصفیه هوا باید به آن توجه شود. برخی از دستگاه ها انرژی زیادی را مصرف می کنند، در نتیجه بهتر است دستگاهی را خریداری کنید که از کلاس انرژی A برخوردار باشد. نسل جدید دستگاه های تصفیه کننده هوا دارای کلاس انرژی A می باشند که به دستگاه های کم مصرف معروف هستند.

قیمت دستگاه انتخابی

لازم به ذکر است که در هنگام خرید بهترین دستگاه های تصفیه کننده هوا از قیمت آن غافل نشوید. قیمت دستگاه نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به آن پرداخته شده است. اگر قیمت دستگاه مورد نظر بسیار ارزان بود از خرید آن اجتناب کنید.

اصل و یا اورجینال بودن دستگاه

یکی دیگر از نکات و یا عواملی که در هنگام خرید دستگاه های تصفیه کننده هوا باید مد نظر قرار داد، اصل بودن آن ها می باشد. توجه کنید که دستگاه فیک و تقلبی را به جای دستگاه های اصلی خریداری نکنید. برای جلوگیری از خرید دستگاه تصفیه کننده هوا فیک و تقلبی بهتر است از یک مرکز معتبر کمک بگیرید.

آیا دستگاه تصفیه هوا برای آسم مفید است؟

همه ما می­دانیم که اصلی ترین عامل تشدید کننده بیماری آسم ذرات گردوغبار و آلودگی های موجود در هوا است، از طرفی طبق تحقیقات انجام گرفته توسط محققان آمریکایی آلودگی هوای داخل خانه یا محیط های سرپوشیده 5 برابر بیشتر از هوای بیرون است که همین آلودگی بیشتر به وخیم تر شدن حال بیماران تنفسی از جمله بیماران دارای آسم منجر می­شود.

بسیاری از افراد گمان می­کنند با بستن درب ها و پنجره ها می­توانند هوای داخل خانه را پاکیزه نگه دارند اما این اشتباه است زیرا ذرات موجود در هوا به راحتی از درزهای کوچک نیز منتقل می­شوند و شما با بستن درب و پنجره ها فقط باعث می­شوید سطح اکسیژن داخل محیط کاهش یابد.

بهترین راهکار در چنین مواقعی استفاده از بهترین دستگاه تصفیه هوا می­باشد که به کاهش آلودگی های داخل خانه و در نتیجه بهبود شرایط بیماران تنفسی کمک خواهد کرد، بهترین دستگاه تصفیه هوا دستگاهی است که با تکنولوژی که برای آن در نظر گرفته شده است هوای محیط را پاکیزه می­کند تا به این ترتیب فرآیند تنفس بیماران آسمی و همچنین سایر اعضای خانواده آسان تر شود.بهترین-دستگاه-تصفیه-هوا

قیمت بهترین دستگاه تصفیه هوا 

قیمت دستگاه تصفیه هوا به عوامل مختلفی بستگی دارد که می توان به توان آن ها، کیفیت عملکرد آن ها، برند آن، میزان هوا دهی دستگاه، تکنولوژی های به کار رفته در آن و … اشاره کرد. به عبارت دیگر :

یکی از عوامل موثر در قیمت نهایی دستگاه تصفیه هوا، توان آن می باشد. هر چقدر توان و یا قدرت دستگاه مورد نظر بیشتر و بالا تر باشد، قیمت نهایی دستگاه نیز بیشتر نیز خواهد بود.

کیفیت عملکرد دستگاه از دیگر عوامل موثر در قیمت نهایی دستگاه تصفیه کننده هوا می باشد. کیفیت عملکرد دستگاه به میزان پاک سازی هوا بستگی دارد.

نوع تکنولوژی های به کار رفته در ساختار دستگاه و همچنین تعداد آن ها در قیمت نهایی بهترین دستگاه تصفیه کننده هوا تاثیر مثبت خواهد داشت.لوازم و یا تجهیزات موجود در بسته بندی دستگاه نیز از دیگر عواملی می باشد که در قیمت آن تاثیر گذار است.

بهترین دستگاه تصفیه هوا چیست ؟

ذهن خریداران و یا مشتریان هنگام خرید دستگاه های تصفیه کننده ممکن است درگیر سوال های مختلفی شود. در حقیقت یکی از سوال هایی که ذهن آنها را درگیر می کند این است که بهترین دستگاه تصفیه هوا کدام است ؟ در پاسخ به این سوال باید گفت بهترین دستگاه تصفیه کننده هوا، دستگاهی می باشد که اندازه آن با متراژ محل مورد نظر متناسب باشد، کیفیت عملکرد بی نظیری داشته باشد، توسط برند معتبر تولید شده باشد، از مرکز خرید معتبر و یا نمایندگی های موجود در سطح شهر خریداری شده باشد، میزان هوا دهی آن بالا باشد، استفاده از آن راحت باشد، از فن پر قدرت در ساختار آن استفاده شده باشد و …. ناگفته نماند که از وجود گارانتی و کارت ضمانت غافل نشوید.

بهترین دستگاهِ تصفیه هوا در تهران 

اگر به دنبال بهترین دستگاه تصفیه کننده هوا در تهران می باشید بهتر است از مراکز فروش معتبر کمک بگیرید. مرکز فروش هون لند یکی از مراکز بسیار معروف و مشهور می باشد که در زمینه فروش و معرفی انواع دستگاه های تصفیه کننده هوا فعالیت دارد. این مرکز 16 سال در این زمینه سابقه فعالیت دارد. شرکت هون لند برای رفاه حال مشتریان شرایط فروش غیر حضوری را فراهم کرده است. مشتریان عزیز تنها کافی است وارد سایت معتبر به نشانی www.heavenlandco.com شوند و بعد از بررسی محصولات و همچنین مشاوره رایگان برای ثبت سفارش خود و همچنین خرید اقدام کنند.

بهترین مکان برای قرار دادن دستگاه تصفیه هوا کجاست؟

پس از خرید بهترین دستگاه تصفیه هوا باید مکان مناسب برای قرار دادن آن را نیز بیابید تا به این ترتیب بتوانید از این دستگاه نهایت استفاده را داشته باشید، انتخاب مکان مناسب برای قرار دادن بهترین دستگاه تصفیه هوا به نوع دستگاه بستگی دارد؛ به این معنا که اگر دستگاه تصفیه هوای شما از نوع کوچک و رومیزی باشد از آن فقط برای تصفیه هوای محیط های کوچک مانند اتاق خواب ها می­توانید استفاده کنید اما اگر دستگاه شما جزو انواع ایستاده و دارای فیلترهای بیشتری باشد می­توانید آن را در محیط مشرف بر کل خانه مانند سالن پذیرایی قرار دهید تا دستگاه هوای کل خانه را تصفیه کند.

پس اگر ساکن خانه ای با متراژ نسبتا بالا هستید و یا تعداد اعضای خانواده شما بالغ بر دو نفر هستند بهترین دستگاه تصفیه هوا برای شما دستگاه ایستاده است که قابلیت تصفیه هوای کل خانه و همچنین قابلیت استفاده برای تمام اعضای خانواده را داشته باشد.

دستگاهِ تصفیه هوا چه مارکی خوبه ؟

یکی دیگر از سوال هایی که ذهن خریداران و یا مشتریان را در گیر کرده است این است که دستگاه تصفیه هوا چه مارکی خوبه ؟ در پاسخ به این سوال باید گفت برند ها و یا مارکت های مختلف و متعددی اقدام به تولید دستگاه های تصفیه کننده هوا کرده اند که هر کدام ویژگی ها و مزیت های منحصر به فردی دارند، در نتیجه نمی توان آن ها را با هم مقایسه کرد. اما می توان گفت اغلب دستگاه هایی که به کارت گارانتی و خدمات پس از فروش مجهز هستند، مارک های معروف و خوبی خواهند بود.بهترین-دستگاه-تصفیه-هوااگر قصد خرید بهترین دستگاه تصفیه کننده هوا را دارید می توانید از هون لند کمک بگیرید.نامبرده محصولات با کیفیت و مرغوب را به صورت تضمینی و با قیمت بسیار مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهد. لازم به ذکر است که قبل از خرید می توانید از این مرکز مشاوره رایگان دریافت کنید. در واقع می توانید سوال کنید که دستگاه متناسب با متراژ محیط مورد نظر شما کدام است. لازم به ذکر می باشد که قیمت محصولات موجود در این به قیمت کارخانه خواهد بود.

سوالات متداول بهترین دستگاه تصفیه هوا

بهترین دستگاه تصفیه هوا چیست؟

بهترین دستگاه تصفیه کننده هوا، دستگاهی می باشد که اندازه آن با متراژ محل مورد نظر متناسب باشد، کیفیت عملکرد بی نظیری داشته باشد، توسط برند معتبر تولید شده باشد

دستگاه تصفیه هوا چه مارکی خوبه؟

یکی دیگر از سوال هایی که ذهن خریداران و یا مشتریان را در گیر کرده است این است که دستگاه تصفیه هوا چه مارکی خوبه؟اما می توان گفت اغلب دستگاه هایی که به کارت گارانتی و خدمات پس از فروش مجهز هستند، مارک های معروف و خوبی خواهند داشت

عوامل قابل توجه در خرید دستگاه تصفیه هوا؟

وجود فیلتر های با کیفیت در ساختار آن

ظرفیت فیلتر های موجود در ساختار دستگاه

توجه به فن و حجم هوادهی

توجه به صدای خروجی دستگاه

بازگشت به لیست

1 دیدگاه در “بهترین دستگاه تصفیه هوا

  1. زمانی گفت:

    با تشکر بابت مطالب مفیدی که به اشتراک میزارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.