دستگاه تصفیه هوا خانگی

دستگاهِ تصفیه هوا خانگی یکی از دستگاه هایی می باشد که امروزه استفاده از آن یکی از رکن های اصلی برای زندگی سالم به حساب می آید. به عبارت دیگر به دلیل استفاده زیاد از خودرو های شخصی، افزایش تعداد کارخانه ها، ماشینی شدن زندگی ها و …. آلودگی هوا به شدت افزایش یافته است، در نتیجه استفاده از دستگاهِ تصفیه هوا خانگی اهمیت ویژه ای پیدا کرده است. در اینجا قرار است به معرفی دستگاه های تصفیه کننده هوا بپردازیم و همچنین به قیمت آن، عوامل موثر در قیمت نهایی دستگاه های تصفیه کننده هوا، نکات مهم در هنگام خرید آن ها، معرفی نمونه های با کیفیت آن و … بپردازیم.

دستگاه های تصفیه کننده هوا در مدل ها و نمونه های مختلف و متنوعی طراحی و تولید شده است که می توان به دستگاه تصفیه هوا خانگی، دستگاه های تصفیه کننده هوا صنعتی و … اشاره کرد. دستگاه تصفیه هوا خانگی در مدل های مختلف با توان ها و یا قدرت های گوناگون تولید شده است که انتخاب آن ها به متراژ محیط مورد نظر، کیفیت دستگاه و …. بستگی دارد. دستگاه های تصفیه کننده هوا خانگی نسبت به دستگاه های تصفیه کننده هوا صنعتی قدرت کمتری دارند و همچنین سرعت عملکرد آن ها نسبت به دستگاه های تصفیه کننده هوا صنعتی کمتر خواهد بود. لازم به ذکر است که اندازه دستگاه تصفیه هوا خانگی نسبت به دستگاه های تصفیه کننده هوا صنعتی کوچک تر می باشند.

دستگاه-تصفیه-هوا-خانگی

قیمت دستگاه تصفیه هوا خانگی 

در اینجا قصد داریم به قیمت دستگاه تصفیه هوا خانگی بپردازیم و همچنین عوامل موثر در قیمت نهایی آن را بیان کنیم. عوامل مختلفی در قیمت دستگاه تصفیه هوا موثر می باشد که می توان کیفیت نهایی دستگاه، کیفیت عملکرد آن، سرعت انجام کار، نوع و تعداد تکنولوژی های به کار رفته در ساختار آن، توان دستگاه انتخابی و … اشاره کرد. هر چقدر کیفیت نهایی محصول، تکنولوژی های به کار رفته در ساختار آن، سرعت انجام کار و توان دستگاه بیشتر باشد، قیمت نهایی آن نیز بیشتر خواهد بود. یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت نهایی دستگاه تصفیه هوا خانگی، مرکز خرید خواهد بود.

در حقیقت برای خرید دستگاه های تصفیهِ کننده هوا خانگی با قیمت بسیار مناسب و همچنین با کیفیت بی نظیر می توان از مرکز خرید هون لند کمک گرفت. مرکز هون لند یکی از مراکز معتبر و همچنین مشهور می باشد که در زمینه خرید و فروش انواع دستگاه های تصفیه کننده هوا و فیلتر های مصرفی فعالیت می کند. این مرکز خرید برای رفاه حال مشتریان خود اقدام به فروش غیر حضوری محصولات خود کرده است.

برای خرید غیر حضوری انواع دستگاه تصفیهِ هوا خانگی می توان به سایت www.heavenlandco.com مراجعه کرد و بعد از بررسی محصولات، برای ثبت سفارش اقدام کرد. لازم به ذکر است که این مرکز امکان مشاوره رایگان را برای مشتریان فراهم کرده است. از دیگر مزیت های خرید از این مرکز می توان به فروش تضمینی محصولات با کیفیت عالی و قیمت بسیار مناسب اشاره کرد.


برای خواندن مطالب درمورد دستگاه تصفیه هوا و کاربرد آن میتوانید:

خرید دستگاه تصفیه هوا خانگی 

یکی از مرحله های بسیار مهم در مورد دستگاه های تصفیهِ کننده هوا خانگی، خرید آن ها می باشد. به عبارت دیگر خرید دستگاه تصفیه هوا خانگی یکی از مراحل بسیار مهم می باشد که باید نکات مختلفی را مد نظر قرار داد. انتخاب نادرست دستگاه تصفیه هوا خانگی باعث عدم عملکرد مطلوب دستگاه می شود و رضایت خریدار را به دنبال نخواهد داشت، در نتیجه قصد داریم به بیان نکات مهم هنگام خرید دستگاه های تصفیه هوا خانگی بپردازیم تا از خرید خود رضایت کامل را داشته باشید.

خرید دستگاه های تصفیهِ کننده هوا با کیفیت عالی حق هر مصرف کننده و خریداری می باشد. پیشنهاد ما به شما برای خرید دستگاه های تصفیه کننده هوا با کیفیت عالی، قیمت مناسب با خدمات پس از فروش، استفاده از مرکز فروش هون لند می باشد.

عوامل موثر در قیمت دستگاهِ تصفیه هوا خانگی 

توان دستگاه تصفیه کننده هوا : یکی از عوامل موثر در قیمت نهایی دستگاه های تصفیه کننده هوا توان و قدرت آن می باشد. توان دستگاه تصفیه هوا باید به گونه ای باشد که بتواند هوای محیط را با حداکثر سرعت و کیفیت تصفیه و پاک سازی کند. توجه کنید که توان دستگاه باید متناسب با متراژ محیط، نوع آب و هوا و … انتخاب شود.

دستگاه-تصفیه-هوا-خانگی

تکنولوژی های به کار رفته در ساختار دستگاه : یکی دیگر از نکات موثر در قیمت نهایی دستگاه تصفیه کننده هوا ، تکنولوژی های به کار رفته در ساختار آن می باشد. برخی از تکنولوژی ها باعث بهبود عملکرد دستگاه می شود.

معرفی انواع و یا مدل دستگاه تصفیه هوا خانگی 

دستگاه تصفیِه کننده هوا خانگی انواع مختلفی دارد و در مدل های گوناگون و متنوع تولید شده است. در حقیقت انواع دستگاه های تصفیه کننده هوا خانگی تفاوت های زیادی با هم دارند که مربوط به ساختار آن ها، نوع عملکرد آن ها، توان و قدرت دستگاه ها، شکل ظاهری دستگاه ها و … می باشد. به عبارت دیگر برخی از دستگاه های تصفیه کننده هوا خانگی به صورت رومیزی می باشند و برخی دیگر به صورت ایستاده خواهند بود.

برخی دیگر از دستگاه های تصفیه کننده هوا خانگی بر اساس سیستم تصفیه هوا فعال و برخی دیگر بر اساس سیستم تصفیه هوا غیر فعال به فعالیت خود ادامه می دهند. دستگاه های تصفیه هوا خانگی که مکانیسم عملکرد آن ها بر اساس سیستم تصفه هوای غیر فعال است، در ساختار خود فیلتر های منحصر به فردی دارند. از انواع فیلترهای دستگاه تصفیه هوا می توان به فیلتر هپا، فیلتر کربن اکتیو، فیلتر نانوفوتوکتالیست ، فیلتر یون منفی و …. اشاره کرد که هر کدام ویژگی ها و مزیت های منحصر به فردی دارند.

دستگاه تصفیه هوا خانگی برتر 2020 

در اینجا قصد داریم به معرفی 5 مدل از دستگاه هایِ تصفیه کننده هوا خانگی اشاره کنیم و ویژگی های آن ها را بیان کنیم. از دستگاه های برتر 2020 تولید شده از برند هون لند می توان به دستگاه تصفیه کننده هوا مدل  XJ2100UV، دستگاه تصفیه کننده هوا مدل  XJ7800، دستگاه تصفیه کننده هوا مدل  XJ4800، دستگاه تصفیه کننده هوا مدل  XJ8200، دستگاه تصفیه کننده هوا مدل  XJ3400 و …. اشاره کرد که هر کدام ویژگی ها و همچنین ظاهر منحصر به فردی دارند.

به عنوان مثال از ویژگی های دستگاه تصفیه کننده هوا مدل  XJ8200 می توان به نوع فیلتر های به کار رفته در ساختار آن، قابلیت ها ی آن، تکنولوژی های به کار رفته در ساختار آن و … اشاره کرد. به عبارت دیگر در ساختار این نوع دستگاه تصفیه کننده هوا خانگی از چند نوع فیلتر مانند پیش فیلتر با اثر بخشی مستقیم، فیلتر هپا، فیلتر کربن اکتیو و … اشاره کرد.


برای خواندن مطالب درمورد دستگاه تصفیه هوا و کاربرد آن میتوانید:

پیش فیلتر با اثر بخشی مستقیم به کار رفته در ساختار این نوع دستگاه باعث جذب ذرات بزرگ موجود در هوا مانند مو حیوانات خانگی و سایر ذرات بزرگ می شود. فیلتر هپا از دیگر فلتر های به کار رفته در ساختار این نوع دستگاه تصفیه کننده هوا می باشد که قادر است ذرات معلق موجود در هوا با اندازه 0/3  میکرون را تا 99 درصد از بین ببرد. فیلتر کربن اکتیو از دیگر فیلتر ای به کار رفته در ساختار دستگاه تصفیه هوا خانگی مدل  XJ8200 می باشد که باعث می شود تا دستگاه نامبرده باعث از بین بردن گاز ها و بوی نامطبوع در محیط شود.

بهترین دستگاه تصفیه هوا خانگی

یکی از سوال هایی که ذهن خریداران  و یا مصرف کنندگان این نوع دستگاه را درگیر کرده است این است که بهترین دستگاه تصفیهِ هوا خانگی از نظر عملکرد کدام است و یا چه ویژگی هایی دارد ؟ در پاسخ به این سوال باید گفت بهترین دستگاه های تصفیه کننده هوا از نظر عملکرد دستگاهی می باشد که اندازه و توان دستگاه با متراژ محیط تناسب داشته باشد. به عنوان مثال اگر محیط مورد نظر از متراژ بالایی برخوردار است ، باید دستگاهی را انتخاب کنید که اندازه و توان آن برای محیط مورد نظر مناسب باشد و قدرت تصفیه هوای چنین مکانی را داشته باشد. به عبارت دیگر دستگاه تصفیه هوا خانگی برای محیط های کوچک با دستگاه تصفیه کننده هواِ خانگی برای محیط های بزرگ با هم متفاوت می باشند. انتخاب دستگاه کوچک با توان و قدرت کم برای محیط هایی با متراژ زیاد، انتخاب نادرستی خواهد بود و در نتیجه عملکرد آن بی نتیجه می باشد. به طور کلی بهترین دستگاه تصفیِه هوا خانگی دستگاهی است که مناسب متراژ محیط مورد نظر باشد.

نکته پایانی 

برای خرید دستگاه تصفیه باید از یک مرکز معتبر کمک گرفت. این روش یکی از روش های بسیار موثر برای خرید بهترین دستگاه تصفیه هوا با بهترین قیمت می باشد. همچنین شما می توانید با مشورت کردن با مسئولین مربوطه دستگاه متناسب با متراژ محیط را انتخاب کنید. مرکز فروش هون لند محصولات خود را به صورت تضمینی به فروش می رساند. عوامل مختلفی در قیمت نهایی دستگاه های تصفیه کننده هوا تاثیرگذار می باشند که می توان به تکنولوژی ها، نوع دستگاه انتخابی، کیفیت نهایی آن، توان و سرعت دستگاه و …. اشاره کرد.

سوالات متداول

دستگاهِ تصفیه هوا خانگی و استفاده از آن ؟

دستگاه تصفیهِ هوا خانگی یکی از دستگاه هایی می باشد که امروزه استفاده از آن یکی از رکن های اصلی برای زندگی سالم به حساب می آید. به عبارت دیگر به دلیل استفاده زیاد از خودرو های شخصی، افزایش تعداد کارخانه ها، ماشینی شدن زندگی ها و …. آلودگی هوا به شدت افزایش یافته است، در نتیجه استفاده از دستگاهِ تصفیه هوا خانگی اهمیت ویژه ای پیدا کرده است.

قیمت دستگاهِ تصفیه هوا خانگی ؟

عوامل مختلفی در قیمت دستگاه تصفیهِ هوا موثر می باشد که می توان کیفیت نهایی دستگاه، کیفیت عملکرد آن، سرعت انجام کار، نوع و تعداد تکنولوژی های به کار رفته در ساختار آن، توان دستگاه انتخابی و … اشاره کرد. هر چقدر کیفیت نهایی محصول، تکنولوژی های به کار رفته در ساختار آن، سرعت انجام کار و توان دستگاه بیشتر باشد، قیمت نهایی آن نیز بیشتر خواهد بود

عوامل موثر در قیمت دستگاهِ تصفیه ؟

  1. توان دستگاه تصفیه کننده هوا : یکی از عوامل موثر در قیمت نهایی دستگاه های تصفیه کننده هوا توان و قدرت آن می باشد. توان دستگاه تصفیه هوا باید به گونه ای باشد که بتواند هوای محیط را با حداکثر سرعت و کیفیت تصفیه و پاک سازی کند. توجه کنید که توان دستگاه باید متناسب با متراژ محیط، نوع آب و هوا و … انتخاب شود.
  2. تکنولوژی های به کار رفته در ساختار دستگاه : یکی دیگر از نکات موثر در قیمت نهایی دستگاه تصفیه کننده هوا ، تکنولوژی های به کار رفته در ساختار آن می باشد. برخی از تکنولوژی ها باعث بهبود عملکرد دستگاه می شود.