بازدید شما کاربران عزیز از سایت هون لند و علاقمندی شما به محتوا و محصولات باعث خرسندی ما شده است. حفظ حریم خصوصی و اطلاعات شخصی کاربران محترم در هنگام بازدید سایت از اولویت های ما محسوب می شود. ما با حفاظت اطلاعات شخصی ، این اطمینان را به کاربران سایت خواهیم داد که این اطلاعات کاملا محرمانه  نزد ما بوده و در اختیار موسسه و سازمان دیگری جهت تبلیغات و خدمات دیگر ارائه نمی شود.
هون لند با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.
برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، هون لند جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و هون لند تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.
هون لند برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال می نماید.