بلاگ

قیمت دستگاه تصفیه هوا

بهترین-دستگاه-تصفیه-هوا

[vc_row][vc_column][vc_column_text]قیمت-دستگاه-تصفیه-هوا-هون لند

دستگاه های تصفیه کننده هوا خانگی و قیمت آن ها 

قیمت دستگاه تصفیه هوا به عوامل مختلفی بستگی دارد. شلوغ شدن شهر ها و استفاده زیاد از خودرو های شخصی به جای وسایل نقلیه عمومی، ساخت کارخانه ها در حومه شهر ها و … باعث شده است تا آلاینده ها و ذرات معلق در هوا افزایش پیدا کنند و آلودگی هوا را در پی داشته باشند. استشمام هوای آلوده و کثیف خطرات جبران ناپذیری را به همراه دارد که برای جلوگیری از بروز خطرات و ابتلا به بیماری ها می توان از دستگاه تصفیه کننده هوا استفاده کرد.

دستگاه های تصفیه کننده هوا انواع مختلف و متنوعی دارند که بر اساس کارکرد و کیفیت، قیمت های منحصر به فردی دارند. در اینجا قصد داریم به معرفی چند نمونه از دستگاه های تصفیه کننده هوا موجود در بازار بپردازیم و همچنین ویژگی ها و قیمت هر کدام را بیان کنیم. از دیگر مباحثی که در این مطلب به آن اشاره خواهد شد قیمت دستگاه تصفیه هوا صنعتی، قیمت دستگاه تصفیه هوا برای کرونا و … خواهد بود.[/vc_column_text][vc_column_text]در این مطلب به این موضوعات می پردازیم:

قیمت دستگاه تصفیه هوا 

قیمت و امکانات دستگاه تصفیه هوا

قیمت دستگاه تصفیه هوا صنعتی

قیمتِ دستگاه تصفیه هوا برای کرونا

 

قیمت دستگاه تصفیه هوا 

در هنگام خرید دستگاه تصفیه هوا باید به نکات مختلف و متنوعی توجه کرد تا در هنگام خرید دچار تردید نشوید و همچنین بهترین دستگاه تصفیه کننده هوا را خریداری کنید. از نکات مهم در هنگام خرید انواع دستگاه تصفیه کننده هوا می توان به توان دستگاه تصفیه کننده، کیفیت دستگاه، نوع تکنولوژی های به کار رفته در ساختار دستگاه، تناسب بین اندازه دستگاه و متراژ محیط و …. اشاره کرد. یکی دیگر از نکات و یا عوامل مهم در هنگام خرید دستگاه های تصفیه کننده هوا، قیمت آن خواهد بود. قیمت دستگاه تصفیه هوا نشان دهنده اصل بودن محصول، کیفیت آن، عملکرد دستگاه و … می باشد.یکی از سوال هایی که ذهن اکثر خریداران و یا مصرف کنندگان دستگاه تصفیه هوا را درگیر کرده است، میزان قیمتِ دستگاه تصفیه هوا می باشدقیکت-دستگاه-تصفیه-هوابرای این که به این سوال ها و ابهام های ایجاد شده در ذهن خریداران پاسخ داده شود، باید گفت قیمتِ دستگاه تصفیه هوا با توجه به عوامل مختلف و متنوعی محاسبه می شود که می توان به نحوه عملکرد آن، نوع تکنولوژی های به کار رفته در آن ها، توان دستگاه مورد نظر، قدرت دستگاه تصفیه کننده هوا، اندازه دستگاه، نوع فیلتر موجود در ساختار داخلی آن و …. اشاره کرد. به عبارت دیگر :

یکی از عوامل موثر در قیمتِ دستگاه تصفیه هوا، نوع فیلترهای دستگاه تصفیه هوا می باشد. فیلتر های گوناگون و متنوعی در ساختار داخلی دستگاه های تصفیه کننده هوا به کار رفته است که می توان به پیش فیلتر، فیلتر کربن فعال، فیلتر هپا، فیلتر یون منفی، فیلتر پلاسما و … اشاره کرد که عملکرد هر کدام با دیگری متفاوت می باشد. لازم به ذکر است که برخی از آن ها قابلیت شست و شو دارند و برخی دیگر را باید بعد از مدتی تعویض کرد. از بین عنوان فیلتر های نامبرده، فیلتر هپا از کیفیت بالاتری برخوردار می باشد و قادر است تا 99 درصد آلودگی های موجود در هوا را از بین ببرد.

توان و قدرت دستگاه تصفیه کننده هوا از دیگر عوامل موثر در قیمت نهایی آن ها به حساب می آید. هر چقدر توان و قدرت دستگاه تصفیه هوا خانگی و یا صنعتی بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالا تر خواهد بود. در حقیقت توان و قدرت دستگاه با قیمت دستگاه تصفیه هوا رابطه مستقیم خواهد داشت.

تماس-باما-ریموگالری

 قیمت و امکانات دستگاه تصفیه هوا

همان طور که گفته شد، دستگاه های تصفیه کننده هوا در مدل های مختلف و متنوع طراحی و تولید شده اند که هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند. برند ها و یا کمپانی های زیادی چون هون لند و … به تولید انواع دستگاه تصفیه هوا خانگی و صنعتی اقدام کرده اند که در اینجا قصد داریم به معرفی برخی از آن ها بپردازیم و همچنین قیمت و امکانات آن ها را نیز بیان کنیم.

برند هون لند : برند هون لند یکی از برند های معروف و مشهور است که دستگاه های تصفیه هوا زیادی چون دستگاه تصفیه کننده هوا مدل  XJ2100UV، دستگاه تصفیه کننده هوا مدل  XJ7800، دستگاه تصفیه کننده هوا مدل  XJ4800، دستگاه تصفیه کننده هوا مدل  XJ8200 ،دستگاه تصفیه کننده هوا مدل XJ3400 و …. تولید کرده اند. دستگاه تصفیه کننده هوا مدل  XJ8200 یکی از دستگاه های با کیفیت می باشد که توسط برند هون لند تولید شده است. در ساختار داخلی این نوع دستگاه تصفیه کننده هوا از 4 نوع فیلتر استفاده شده است که شامل پیش فیلتر، فیلتر هپا، فیلتر کربن فعال و فیلتر تولید یون منفی خواهد بود.

با وجود فیلتر های نامبرده می توان به کیفیت بالای دستگاه، عملکرد فوق العاده آن و همچنین نحوه عملکرد آن پی برد. این نوع دستگاه قادر است تا 99 درصد از آلودگی های موجود در ساختار هوا را از بین ببرد، همچنین قادر به از بین بردن بوی نامطبوع بوده و گاز های خطرناک موجود در هوا را نابود می کند. از تکنولوژی های به کار رفته در ساختار داخلی این نوع دستگاه تصفیه کننده هوا می توان به قابلیت اتصال آن به وای فای اشاره کرد. این تکنولوژی باعث می شود تا به راحتی بتوان آن را از راه دور کنترل کرد.

 

بیشترین سوالات سرچ شده توسط کاربران در گوگول

 

ایا دستگاه تصفیه هوا برای سلامتی مفید است؟

مطالعات اخیر نشان داده است که دستگاه های تصفیه هوا از آلرژن ها محافظت می کنند و سلامت قلب و عروق و عملکرد ریه را بهبود می بخشند. مطالعه دیگری بیان میکند که دستگاههای تصفیه هوا با  فناوری پیشرفته که می توانند آلاینده ها را به طور موثر حذف کنند ، مزایای قابل توجهی برای سلامتی برای بیماران مبتلا به آسم و قلب و عروق دارد.

 

آیا خوابیدن در کنار دستگاه تصفیه هوا مضر است؟

 

دستگاه های تصفیه هوا در حین خواب با ارائه هوای پاک و عاری از ترکیبات مضر مانند گرد و غبار ، گرده و VOC مفید هستند. البته توصیه میشود در فاصله حدود ۱ متری از دستگاههای تصفیه هوا از آنها استفاده مستقیم کنید.قیمت-دستگاه-تصفیه-هوا

قیمت دستگاه تصفیه هوا صنعتی 

یکی دیگر از سوال هایی که ذهن خریداران مشغول کرده است این است که قیمتِ دستگاه تصفیه هوا صنعتی چقدر است ؟ عوامل موثر در قیمتِ دستگاه تصفیه هوا صنعتی با عوامل موثر در قیمتِ دستگاه تصفیه هوا خانگی متفاوت است ؟ و …. برای دریافت پاسخ این سوال ها می توانید ادامه مطلب را بخوانید.

در حقیقت عوامل مختلفی در قیمت دستگاه تصفیه هوا صنعتی تاثیرگذار است. عوامل موثر در قیمت دستگاه های صنعتی با دستگاه های خانگی کاملا یکسان می باشند. در نتیجه کیفیت آن ها، توان و قدرت دستگاه ها، اندازه و ابعاد آن ها، برند دستگاه و … در قیمت نهایی آن ها موثر خواهد بود.

قیمتِ دستگاه تصفیه هوا برای کرونا 

با شرایط به وجود آمده در جامعه، تصفیه هوای محیط داخلی خطر ابتلا به بیماری کرونا را کاهش می دهد. در حقیقت استفاده از دستگاه تصفیه کننده هوا با کیفیت فوق العاده و همچنین عملکرد منحصر به فرد باعث می شود تا باکتری ها و ویروس ها و میکروب های موجود در هوا نابود شوند. مکانیسم عملکرد دستگاه تصفیه هوا برای کرونا بسیار ویژه است و عملکرد بی نظیری دارد. در ساختار چنین دستگاه های تصفیه کننده ای از سه نوع فیلتر استفاده شده است که می توان به فیلتر هپا، لامپ یو وی و فیلتر یون منفی اشاره کرد. در نتیجه به دلی کیفیت بالا تر و عملکرد بی نظیر قیمت بالا تری نسبت به بقیه دستگاه های تصفیه کننده هوا خواهند داشت.

عوامل مختلفی در قیمتِ دستگاه تصفیه هوا تاثیر دارد. برای خرید دستگاه تصفیه هوا بهتر است از یک مرکز معتبر کمک بگیرید. مرکز هون لند یکی از مرکز های معتبر و مشهور است که به فروش دستگاه های تصفیه کننده هوا با بهترین قیمت اقدام کرده است. برای خرید غیر حضوری می توانید از سایت www.heavenlandco.com استفاده کنید.

سوالات متداول قیمت دستگاه تصفیه هوا

ساختار و ویژگی های دستگاه تصفیه هوا در کرونا؟

در حقیقت استفاده از دستگاه تصفیه کننده هوا با کیفیت فوق العاده و همچنین عملکرد منحصر به فرد باعث می شود تا باکتری ها و ویروس ها و میکروب های موجود در هوا نابود شوند. مکانیسم عملکرد دستگاه تصفیه هوا برای کرونا بسیار ویژه است و عملکرد بی نظیری دارد. در ساختار چنین دستگاه های تصفیه کننده ای از سه نوع فیلتر استفاده شده است که می توان به فیلتر هپا، لامپ یو وی و فیلتر یون منفی اشاره کرد. در نتیجه به دلی کیفیت بالا تر و عملکرد بی نظیر قیمت بالا تری نسبت به بقیه دستگاه های تصفیه کننده هوا خواهند داشت.

عوامل تاثیرگذار در قیمتِ دستگاه تصفیه هوا؟

فیلترهای دستگاه تصفیه هوا

توان و قدرت دستگاه تصفیه کننده هوا

نکات مهم در خرید دستگاه تصفیه هوا؟

از نکات مهم در هنگام خرید انواع دستگاه تصفیه کننده هوا می توان به توان دستگاه تصفیه کننده، کیفیت دستگاه، نوع تکنولوژی های به کار رفته در ساختار دستگاه، تناسب بین اندازه دستگاه و متراژ محیط و …. اشاره کرد

 

بازگشت به لیست

2 دیدگاه در “قیمت دستگاه تصفیه هوا

  1. زمانی گفت:

    بسیار عالی ممنون از سایت خوب و مطالب مفیدی که قرار میدهید

  2. حسینی گفت:

    ممنون از مقالات عالی شما در این زمینه
    خسته نباشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.