دستگاه تصفیه هوا هون لند | Heaven Land

دستگاه های تصفیه هوای شرکت هون لند مجهز به پیشرفته ترین فیلترهای تصفیه هوا می باشند. دستگاه های تصفیه هوا هون لند دارای ژنراتوریونی، فیلتراولیه جذب ذرات معلق، فیلتر های سه لایه، فیلتر کربن اکتیو، فیلتر نانو فوتو کاتالیست، فیلتر ویتامین c، فیلتر catechin و فیلتر لامپ uv می باشند. این دستگاه های تصفیه هوا محیط را ازکلیه آلاینده ها، عوامل بیماری زا، عوامل آلرژی زا، گازهای سمی، گردوغبار، بوهای نامطبوع و دودها پاک میکنند و همچنین این دستگاه های تصفیه هوا قابلیت جذب ذرات معلق و ذرات گردوغبار تا %99/97 را دارند و میتوانند ذرات بسیارریز به اندازه0/3 میکرون را فیلتر کنند.
دستگاه های تصفیه هوای هون لند مجهز به ریموت کنترل، سنسور کیفیت هوا، زمان سنج و حالت های مختلف کارکرد می باشند.
دستگاه ها تصفیه هوا جهت استفاده دربیمارستانها ، ادارات ، منازل بزرگ ، سالنهای سینما ، سالنهای کنفرانس ، کارگاههای تولیدی ، کارخانه ها ، رستوران ها ، سالنهای ورزشی و........توصیه می شوند.

دریافت مشاوره رایگان

88351932 021 - 88351933 021

دستگاه های تصفیه هوا Heavenland

از خانواده خود در برابر آلودگی هوا محافظت کنیم

دستگاه های تصفیه هوا چگونه کار می کنند؟

اکنون که می دانیم با چه مشکلی سر و کار داریم، باید بدانیم دستگاه های تصفیه هوا چگونه کار می کنند. دستگاه های تصفیه هوا امروزه تنوع زیادی دارند.
فیلترهای الکترواستاتیک: این نوع از دستگاه های تصفیه هوا دارای صفحاتی هستند که توسط الکتریسیته ساکن باردار شده و ذرات معلق را بر روی این صفحات به تله می اندازند. اگر این صفحات به موقع و مرتب تمیز نشوند، کارایی دستگاه کاهش می یابد و هوا به آن اندازه که ممکن است تمیز نمی شود.

  • فیلتر کربن فعال: انواع کامل تر دستگاه های تصفیه هوا دارای فیلتر کربن فعال هستند. این فیلترها از طریق واکنش های شیمیایی که با کربن روی می دهد، گازها، مواد آلی فرار و بخارات شیمیایی را جذب کرده و از هوا جدا می کنند. با این کار بوهای زائد و نامطلوب نیز از هوا حذف می شود.
  • فیلتر هپا: این نوع فیلتر که از لایه های متعدد الیاف مصنوعی درست شده، بر حسب نوع و کیفیت خود می تواند تا %99.97 از ذرات بسیار ریز (تا 0.3 میکرون) هوا را در خود جذب کند. چنین عملکردی باعث شده که فیلترهای هپا در کاربردهای بیمارستانی یا نظامی استفاده شود.

فیلترهای مرکب: بعضی از انواع دستگاه های تصفیه هوا، ترکیبی از چند نوع فیلتر را به کار می گیرند.

 

چگونه یک دستگاه تصفیه هوا انتخاب کنیم؟

عوامل مهم موثر در انتخاب یک دستگاه تصفیه هوا عبارتند از:
1. راندمان جذب ذرات معلق
2. توانایی جذب گازها و بو
3. تعداد و نوع فیلترها
4. طول عمر فیلترها
5. مصرف برق
6. محل استفاده از دستگاه
7. فضای پوشش دهی
8. ابعاد و وزن
9. قیمت
ذکر یک نکته در این جا بسیار مهم است. در انتخاب یک دستگاه تصفیه هوا، نباید فقط به ادعاهای سازنده و یا شعارهای تبلیغاتی روی بسته بندی آن اکتفا کرد. کلماتی هم چون پلاسما، هپا، الکترواستاتیک، کربن فعال و امثال این ها اصطلاحاتی علمی هستند که به تنهایی نشان دهنده کیفیت محصول نیستند. داشتن استانداردهای معتبر و نیز جایگاه و اعتبار شرکت سازنده و فروشنده، باید در هنگام خرید مد نظر قرار گرفته شود.
بر اساس تجربه و اندازه گیری های انجام شده، اغلب دستگاه های تصفیه هوای موجود در بازار ایران و حتی جهان، از نظر کارایی و عملکرد فاصله زیادی با ادعاهای سازندگانشان دارند. اغلب دستگاه های مجهز به فیلتر هپا بیش از %70 تا %80.از ذرات معلق هوا را جذب نمی کنند. همچنین فیلتر کربن فعال، دارای کیفیت های متنوعی است که قدرت جذب مواد شیمیایی در آن ها متفاوت است.
در مجموع، با در نظر گرفتن نکات فوق، دستگاه هایی که دارای فیلتر هپا هستند دارای راندمان بالاتری در جذب ذرات معلق هستند. بنابراین چنانچه محدودیتی در پرداخت هزینه نباشد، بی شک این دستگاه ها انتخاب بهتری می باشند. ولی با در نظر گرفتن هزینه، در بعضی مصارف و کاربردها، دستگاه های ساده تر نیز عملکرد مناسب و قابل قبولی دارند.

چرا محصولات هیون لند؟

 

تازه ترین اخبار و مقالات سایت

سلام شما می توانید با کلیک بر روی آیکون زیر از طریق واتس آپ مستقیماً با ما در ارتباط باشید.

پشتیبانی واتس آپ
Close and go back to page
  • Recently Added

دستگاه های تصفیه هوا واقعا مفید هستند؟

این روزها مشکل آلودگی هوا در فضاهای سربسته مانند خانه و محل کار بتدریج در میان عموم به یک سوال و مشکل رایج ...

 چرا از دستگاه تصفیه هوا باید استفاده کنیم؟

افزایش وسائط نقلیه سواری ، اتوبوس ، وکامیون . احداث نیروگاههای حرارتی برق (که با سوخت فسیلی کار میکند) ، ...

Load More