دریافت مشاوره رایگان

88351932 021 - 88351933 021

دستگاه تصفیه هوا یونیک هون لند مدل XJ2000

دستگاه تصفیه کننده یونیک XJ2000

دستگاه تصفیه کننده یونیک مدل XJ2000 آرام و با فیلتر دائمی بوده و اتاق شما را تمیز، تازه و سالم می كند

دستگاه تصفیه کننده یونیک مدل XJ2000 طراحی ویژه و ایده آلی را برای اتاقهای با سایز مشخص دارد و با استفاده از تولید یون های منفی فضایی سالم را برای افراد بوجود می آورد. فضاهای داخلی خانه میزان بسیار كمی از یون های منفی را داراست و دستگاه تصفیه کننده یونیک مدل XJ2000 این كمبود را رفع می كند. یون های منفی كه از طریق دستگاه تصفیه کننده یونیک مدل XJ2000 تولید می شود با آلودگی ها مبارزه كرده و آنها را از هوای اتاق خارج می كند و هوایی تازه، تمیز ، دلپذیر و محیطی سالم را بوجود می آورد.

ویژگی ها

 • ساختار 100% محكم و از لحاظ الكترونیكی مطمئن
 • نیازی به تعویض فیلتر ندارد (صفحات استیل جمع آوری آلودگی براحتی قابل تمیز كردن هستند)
 • سوزن های استیل دستگاه یون های منفی را تولید می كند .
 • فعالیت آرام و بی صدا دارد
 • مصرف برق پایینی دارد
 • روشی موثر و ارزان قیمت جهت از بین بردن آلودگی های هوایی دارد.

loading...

توضیحات
جایگزینی

دستگاه تصفیه هوا XJ2000 فن ندارد.

دستگاه تصفیه هوا XJ2000 برای تصفیه هوا از تكنولوژی یونیك بهره می گیرد كه به این مفهوم است كه مقادیر فراوانی از یون های منفی را به همراه مقادیر اندكی از اوزن تولید می كند. دستگاه ساختار الكترونیكی مطمئنی داشته و سوزن استیل دارد. الكترود داخلی موجب می شود كه صفحات گرد و غبار و آلودگی را جذب كنند.
در طبیعت، اكثر ذرات معلق در هوا حالتی مثبت دارند و هنگامی كه دستگاه یون های منفی را تولید می كند آنها به ذرات مثبت می چسبند و آنها را سنگین تر و حجیم تر می كنند و بدین ترتیب از باقی ماندن آنها در هوا جلوگیری می كنند.
یونهای منفی توانایی حركت در اتاق را ندارد و این ربطی به قدرت یونیزه كننده ندارد. این به این جهت است كه این یون ها تا 30 ثانیه از لحظه تولید شان زنده می مانند و به درون هوای اطراف پخش می شوند. محل مورد عمل وكاركرد تصفیه هوا به اندازه دستگاه تصفیه كننده بستگی دارد.
روشی كه ازون بر اساس آن عمل می كند بدین ترتیب است كه آلودگی های معلق را اكسیده می كند، سپس آنرا به اكسیژن منتقل می كند و بدین ترتیب هوا تمیز می شود. تحقیقات همچنین نشان داده اند كه ازون یكی از خالص ترین و قوی ترین اكسیدان های میكروب كش می باشد.

دستگاه چگونه کار می کند؟
دستگاه چگونه کار می کند؟

 

1- نسیم الكترونیكی هوای آلوده را به سمت دهانه دستگاه منتقل می كند.

ذرات و آلودگی ها بصورت مغناطیسی به صفحات می چسبند و بدون احتیاج به فن این كار صورت می گیرد. این چرخش هوا به سمت دهانه بالای یونیزه كننده هوای XJ2000 می رود.

 

2- آلودگی ها بصورت مغناطیسی به صفحات الكترواستاتیك می چسبند.

ذرات معلق تولید شده توسط سوزن ها و آلودگی ها با هم برخورد كرده و به سمت صفحات مذكور می روند. سپس ذرات به صفحات استیل می چسبند و میتوان آنها را با استفاده از یک پارچه تمیز و خشك مشاهده نمود.

 

3- نسیم الكترونیكی صورت گرفته و هوای تمیز وتصفیه شده از دهانه خروجی دستگاه خارج می شود.

نسیم الكترونیكی هوای تصفیه شده را به سمت بیرون فشار میدهد و از سمت جلوی دستگاه XJ2000 بیرون می راند. یون های منفی تولید شده توسط سوزن های بار منفی نیز به درون هوای اتاق وارد می شوند.

 

4- سوزن های حاوی بار منفی بصورت الكترونیكی میلیاردها یون منفی تمیز كننده هوا را به درون اتاق پخش می كند.

انبوه و فراوانی یون های منفی كه وارد هوا شده است در فضای اتاق به چرخش در می آید و با یون های موجود در هوا مخلوط شده و واكنش نشان می دهند. این به دستگاه یونیزه كننده هوای XJ2000كمك می كند تا ذرات آلودگی را كه به صفحات وارد نشده اند نیز تمیز کنند.

مشخصات
مشخصات
مشخصات فنی
ولتاژ 
AC 220-230V /50-60Hz 
مصرف برق
 6 W
فضای پوشش دهی 
20 m2 
مقدار تولید یون منفی
max 1,000,000/cm³
مقدار تولید اکسیژن فعال 
0.015 - 0.04 ppm
ابعاد
90 x 310 x 180 mm 
وزن  1280 gr 
مزایای دستگاه
مزایا

قدرت یون های منفی را تجربه كنید.


آیا تا به حال فكر كرده اید كه چرا هنگام حضور در كنار یك آبشار بزرگ احساس خوشایندی دارید؟ به یاد آورید كه چقدر هوای تازه ودلپذیری دارد! این به خاطر این است كه هوا غنی از یون های منفی می باشد. حتما تجربه تنفس هوای تمیز را پس از یك رعد و برق و طوفان را داشته اید. پدیده ای یكسان! این پدیده نیز هوا را مملو از میلیون ها یون منفی می كند. دستگاه تصفیه هوای XJ2000 هم این عمل را انجام می دهد.


میزان جذب اكسیژن را افزایش دهید.

محققان بر این باور هستند كه یون های منفی میزان جذب اكسیژن را در سلول ها افزایش می دهند. رسیدن اكسیژن بیشتری به سلول هایتان یعنی سلامتی كلی بیشتر. یكی از بزرگان جایزه نوبل چند سال پیش كشف كرده بود كه كمبود اكسیژن در بدن موجب بروز سرطان می شود.

 

حالت روحی را بهبود می بخشد و آگاهی را حفظ می كند.

تحقیقات نشان داده اند كه یون های منفی در تنظیم سروتوئین مغز كمك می كند. سیستم انتقال اعصاب سروتوئین مغزی با بسیاری از رفتار روانی در ارتباظ است كه شامل افسردگی، اضطراب، تغییر حالات روانی و اعتیاد به الكل می شود. یون های منفی با این ها مبارزه می كند و با بیماری های فصلی روانی نیز مقابله می كند. ارتش ایالات متحده ژنراتورهای تولید كننده یون های منفی را در جت های جنگی خود قرار داده است تا با آلرژی های تنفسی، آسم و دیگر بیماری های ریوی مقابله كند.


مبارزه با اپیدمی آسم و آلرژی ها

مطالعه ای كه توسط یك گروه پزشكی صورت گرفت نشان داد كه یون های منفی منجر به اثرات مطلوبی می شوند وتاثیرات خوبی را در مقابله با بیماری های تنفسی، آلرژی ها و آسم دارد.
نابود كردن گرد و غبار، آلودگی، دود و...
یون های منفی كه از طریق دستگاه تصفیه هوای XJ2000 تولید می شوند، هوا را با جذب یون های مثبت تمیز می كند. این یون ها ذرات را سنگین تر و حجیم تر می كنند و آنها را به روی زمین می اندازند و با تمیز كردن معمولی اتاق می توان آنها را از بین برد. یون های مثبت در ذرات آلوده، گرد و غبار، دود و... موجود می باشد.

توصیه ها
توصیه ها

دستگاه XJ2000 را حداقل در فاصله یک متری از روی زمین قرار دهید.

 • گردش هوا هنگامی كه دستگاه به سقف نزدیك تر باشد بهتر صورت می گیرد. محل خوب جهت قرار دادن این دستگاه روی قفسه كتابخانه است و یا میتوان آن را در فاصله حداقل یك متری از روی زمین قرار داد. این دستگاه را میتوان  در روی دیوار و زیر سیستم كولر نیز قرار داد.
 • چراغ قرمز دستگاه نشان دهنده فعالیت آن است.
 • هنگام استفاده در اتومبیل از رابط فندكی استفاده كنید.
 • هنگام استفاده در درون خودرو باید آن را با دقت ببندید و با استفاده از رابط فندكی دستگاه را فعال نمایید. .همیشه هنگام سوخت گیری ماشین، دستگاه را خاموش كنید.


حالات OFF , Hi , LO


این دستگاه 2 حالت عملكردی دارد كه برای اتاق هایی با ابعاد مختلف بكار می رود. 

HIGH : هنگامیكه دستگاه مداوم کار میکند  و فعال است.
LOW : هنگامیكه دستگاه بصورت متناوب کار میکند و 34 ثانیه روشن و 3 دقیقه خاموش است.

  • حالت Hi  برای محیط های بزرگ و حالت LO برای محیط های كوچك طراحی شده است.
  • برای بازدهی بیشتر دستگاه را در ارتفاع بالایی قرار دهید. 

!! توجـــه 

 • دستگاه را با دست های خیس به برق نزنید و یا از برق نكشید. هیچگاه آداپتور دستگاه را با دست های خیس فعال و یا غیرفعال نكنید و اشیاء فلزی را در هنگام فعالیت دستگاه در مقابل آن قرار ندهید تا از شوك های الكتریكی جلوگیری شود.
 • دستگاه XJ2000 را از مناع آبی و دسترس كودكان دور كنید. این دستگاه را از نزدیكی منابع آبی دور كنید و به هیچ وجه زیر لوله های آب، نزدیك استخر، ظرفشویی و دسترس كودكان نگذارید.
 • هرگز در مقابل دهانه دستگاه برای مدت زمان های طولانی چند ساعته و فاصله حدود 50 سانتی متر تنفس نكنید. اگر قصد استراحت و یا خواب در نزدیكی دستگاه XJ2000 را دارید مطمئن شوید كه فاصله شما تا آن حداقل حدود 50 سانتی متر است.
 • رطوبت موجب صدای استاتیك دستگاه می شود. صداهای استاتیك الكتریكی هنگامی صورت می گیرد كه رطوبت محیط بالا می باشد.

 

نگهداری دستگاه
نگهداری

از برق كشیدن

 • هنگامی كه قصد تمیز كردن آن را دارید مطمئن شوید كه دستگاه خاموش است و پس از حصول اطمینان از خشكی آن را روشن نمایید.

 

صفحات جمع آوری و تمیز كننده را نپیچانید.

 • دستگاه را به سمت پایین گرفته و بر روی حوله قرار دهید. دو طرف دستگاه میله هایی است كه با باز كردن آن ها میتوانید صفحات را جدا كرده و تمیز كنید.

 

تمیز كردن و آب كشی

 • صفحات جمع آوری آلودگی را زیر آب گرم قرار دهید و آن را تمیز كنید. می توانید از پارچه كفی و صابونی استفاده كرده و سپس آب كشی كنید.

 

پوشش دستگاه را با مایع تمیز كننده پاك كنید .

 • از مایع تمیز كننده ملایم برای پاك كردن بخش خارجی دستگاه XJ2000 استفاده كنید.

 

حداقل ماهی یكبار تمیز كنید.

 • نگهداری خوب از دستگاه شامل تمیز كردن ماهانه آن می شود.
تمیز کردن راحت دستگاه
تمیز کردن راحت

قیمت: 0 ریال
موجود نیست
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

سلام شما می توانید با کلیک بر روی آیکون زیر از طریق واتس آپ مستقیماً با ما در ارتباط باشید.

پشتیبانی واتس آپ
Close and go back to page